
Vandaag zitten we in Duitsland, waar we overnacht hebben en er een héél korte vakantie vieren. Op tien minuten rijden hier vandaan is de Rijn en aan de oever daarvan dachten we koffie te gaan drinken. Maar mistige maandagochtend; er was nergens een Konditorei open. Wel een gesloten en overwoekerd huis in mooie herfstkleuren.



Ha, een wijngaard. Even stoppen dus. De wijnboer deed meteen ideeën op en kon zelfs proeven. Het wijngebied heet Zur Limburg.


We waren vlakbij Frankrijk, dat we via mooie landelijke weggetjes bereikten. Lunchen deden we in Colmar. Kom ik binnenkort op terug, wat een fotogenieke plaats is dat.

Vóor we terugreden naar ons hotel, kochten we bij deze dame in een kraam langs de weg nog walnoten en een pompoen. En de wijnboer kon het niet laten om nog twee liter gistende rode wijn te kopen.

Leuk, zo’n onderbreking van jullie reis. En walnoten, die mag je hier gratis komen halen (wel zelf rapen) 🙂
Een korte vakantie lijkt vaak veel langer dan hij is
Leuke terugreis. Colmar ja, dat is prachtig, daar kan je blijven knippen.
Als wijnboer moet je toch je kennis op peil houden nietwaar…
Leuk, zo’n mini-vakantie onderweg. Jammer van de Konditorei.
Prachtige plek, en superverse lekkernijen!
Lie(f)s.
Lekker vakantie-achtig nog!
Halverwege dus……….goede reis verder!