
Pas wanneer mensen achteloos over deze straattekening lopen, zie je goed hoe je als toeschouwer in de val bent gelopen van het feit dat er diepte gesuggereerd wordt. Sinds half september zijn er heel wat straten en pleinen in Delft voorzien van zowel twee – als driedimensionale tekeningen.

Moeders alertheid, onvoorwaardelijk trouw, voor eeuwig voor jou. Tekst en tekening zijn geïnspireerd op ‘het bleekveld’van Pieter Hooch. Er is speciale verf gebruikt waardoor de tekening langer houdbaar is maar het begint inmiddels toch behoorlijk te vervagen. Hoogste tijd om dit kunstwerk van Leon Keer op het Bastiaansplein aan de vergetelheid te ontrukken en het hier te laten zien..

Deze is ook geweldig. Bij ons in het winkelcentrum is ook een tekening gemaakt, in dezelfde stijl.
Ongelooflijk knap zoals die straattekeningen worden gemaakt. Ik heb er eens een tijdje naar staan kijken toen zo’n kunstenaar bezig was. Kijk, dat soort dingen heb je toch alleen maar in steden.
Echt leuk dit, daar hou ik van. Het is apart, er valt heel wat te kijken, leuk in het straatbeeld.
Geweldig vind ik dit!
Zo knap gemaakt , Inge