Of we ook een scrabble-spel hebben, vroegen onze gasten. Daar moest ik diep over denken en nog dieper naar graven. In een enorme hutkoffer bewaren we dingen die we zelden gebruiken. Voor de kleinkinderen heb ik wat voor de grijp liggen maar ons zal je samen nooit betrappen met een spel kaarten. Scrabble blijken we hier niet te hebben maar ik kwam wel een oud Monopolyspel tegen. Uit het jaar nul. En dit. Wie herkent het?
Ik kwam plotseling in de opruimmodus. Monopoly gaat weg. Tenzij iemand nog iets artistieks met het geld en de kaartjes wil doen? Eenmaal, andermaal…
Met het solitairspel ga ik mijn wiskundig inzicht nog maar eens bijscherpen.
Ja ik heb ook nog die oude versie. Ik kreeg het spel toen ik twaalf was en het is heel vaak gespeeld. Ook wel eens door de kamer gesmeten, hahaha. En solitaire heb ik ook veel gespeeld. Maar ik ben er niet goed in.
Het lukt mij echt zelden tot nooit om maar één pijltje over te houden bij solitair. Echt onuitstaanbaar, Bertie
Elke oppasdag is het raak hier (2 dagen in de week dus) en zelfs vanochtend zaten we om 8 uur al te Uno-en (een soort pesten) met kleinzoon van 4, want hij en z’n broertje hebben hier geslapen.
Ik houd er wel van.
Uno speel ik ook met de kleinkinderen, Ivy. En dan vind ik het enig om te doen. Maar dan vooral om hun reacties en niet het spel op zich.
We hebben nog wel wat spelen, ook deze, maar ze komen de kast niet uit. Helaas, dass war einmal!
Heb aan Monopoly eigenlijk altijd een hekel gehad, Jeanne. Dus die ruim ik sowieso. Maar heb wel leuke herinneringen aan het spelletjes doen met de kinderen.
Bij ons ook geen animo voor spelletjes. Scrabbelen doe ik in clubverband en verder is de computer mijn maatje.
Aan spelletjes op de computer kom ik niet toe, Els. Jij wel?
Wij hebben gelukkig nog tientallen spellen. Ze gaan ook mee op vakantie en naar een familieweekend. Echte spelletjes mensen zijn wij.
Het biedt een hoop gezelligheid, Marja. Nog veel spelplezier gewenst!
Ja hoor, deze versie ligt ook bij ons in Nederland. Toch wordt er door de kleinkinderen af en toe mee gespeeld. Maar ja, ze zijn bij ons allemaal spelletjesgek, ook de grootouders.
Mijn ouders speelden met ons als kinderen en wij deden dat ook met de onze. Maar spelletjes mensen zijn we nooit geworden. Toch zie ik er de charme er zeker wel van in… met de kleinkinderen.
Die versie met hfl 400 voor de Kalverstraat ligt thuis ook nog ergens
Opruimrondje dan maar, Inge?
Heb je wel eens Mah Jong gespeeld.
Vrolijke groet,
Nee Rob, nooit. Ik lees liever.
Lezen doe ik ook heel graag.
Vrolijke groet,