Een paar leuke groene flessen lagen bij onze aankomst in duizend gruzelementen op de slaapkamervloer. Niet fijn maar wel weer handig voor een sprankelend kleurenplaatje. Ach ja, zo moeilijk is het niet om overal iets positiefs in te zien. We konden meteen aan de slag. Ook al prettig want daar word je warm van. Onder hetzelfde motto klimmen we met veel plezier op de hometrainer. Het is een koude winter geweest hier in Caldese dus vooraleer het huis op temperatuur is, zijn wij alweer gevlogen. Inmiddels zijn de eerste twee rijen druiven gesnoeid. En daar gaat het tenslotte om.
(kleur bekennen 5)
Ik ben ook erg benieuwd naar ‘de dader’ maar gezien de veer bij de flessen denk ik een vogel die via de schoorsteen naar binnen is gekomen. Toen ik nog op huizen van buitenlanders paste en elk week langs ging om te kijken of alles OK was, heb ik vaak uilen aangetroffen… Maar wellicht zit ik er geheel naast!
Je bent een vrouw met ervaring en je zit er zeker niet naast! Complimenti Willemijn.
Scherven brengen geluk , leuker kun je het niet maken ,
wel positiever ….en dat doe je óók.
Mooi groen.Gr.Grt.
Ria
Voor mensen die snel ontregeld raken, is wonen op twee locaties niks want er is altijd wat. Maar wij kunnen er wel om lachen, gelukkig, Ria.
Je maakt me nieuwsgierig wat betreft die gevallen flessen. Maar er is inderdaad altijd wel wat als je zo’n oud huis na een paar maanden weer binnenkomt.
Ha, ha, we houden het nog even geheim, Marthy.
Heel vreemd bezoek, Vlasje en Marja. Narigheid is opgeruimd, schade valt zeer mee. Het is, zoals ik al eerder schreef, een apart verhaal. Wordt vervolgd.
Mooie kleuren. Wie is de dader? Dieren?
Jeetje, ongenood bezoek? Hopelijk niet teveel schade en narigheid verder.