Omdat we vandaag naar Nederland vliegen, laat ik alvast Delft zien. Ik maakte deze foto op de ochtend van ons vertrek op 20 maart. A3 postte een brief en ik zag een laatste fotogeniek beeld van de stad bij ochtendgloren. Vandaag gaat er alleen nog maar een tablet en kleine camera mee in het tien-kilo-handbagage-koffertje. Ik ben het gesleep met laptop, verbindingskabels voor fototoestellen en opladers zat. De dagelijkse blogfoto én tekst ga ik morgen met en op het tablet maken. Maar eerst gaan we nu op de thee bij mijn ouders en eten we bij zoon en zijn gezin. Een meer dan gevulde dag dus waarop ik het me qua bloggen makkelijk heb gemaakt.
Wat een bijzondere foto, met de ochtendzon naast die kerktoren! En ja, dat ‘gesleep’… Ik vroeg mij al steeds af hoe jullie dat doen, die blogs blijven plaatsen als je ver van huis bent. Ik zelf kies dan voor een pauze. Ik vind het ‘beheer’ van die apparatuur tijdens een reis te belastend, afgezien van het gewicht. Dat is weliswaar een tantaluskwelling, want juist op reis valt er zo lekker veel te beschrijven! Een fijne tijd in Nederland gewenst!
De ochtendzon is in feite de nachtmaan, Henny! Ben benieuwd hoe het me gaat bevallen te bloggen en te reageren (zoals nu) op een tablet. Voel me erg modern maar ongemakkelijk
Veel plezier.
Dat gaat vast lukken, Marja
Gemak dient de mens. De foto is hartstikke mooi.
Fijn verblijf in Nederland.
Gr.Grt.
Ria
Maar deze foto maakte ik dan ook met een echte camera, Ria.
Welkom in Nederland, ook leuk hier.
Hartstikke leuk hier, Marthy.